Kurumsal

Hakkımızda

Ömürlük kullanılabilecek olan kaliteli malzemelerle imal ettiğimiz; panel kaplamalı kapılar, mobilya kapılar, laminat kapılar ve masif ahşap kapılar yüzlerce farklı renk ve desene çeşitlendirilebilecek geniş bir ürün yelpazesiyle hizmetinize sunuyoruz.

Ahşabın doğallığı ile yüksek kaliteyi yeni nesil kapı yüzeylerinde birleştiren firmamız, en kaliteli ürünleri en kısa zamanda imal ederek müşterilerine teslim etmenin haklı gururunu yaşamaktadır.

Evlerde de kişisel ilişkilerde olduğu gibi ilk izlenim önemlidir, yüksek kaliteli bir kapı evinizin görsel zenginliğini besler ve evinize değer katar.

Farklı mekanlara farklı çözümler sunan firmamız; modern, klasik, yerel ve sektörel değişik birçok mekana uygun üretimlerle tüm taleplere cevap verebilir durumdadır.

Hergün kendisini teknik olarak besleyen ve tecrübesini zenginleştiren deneyimli kadromuz ile “zaman-fiyat-kalite” üçgenindeki tüm beklentilere cevap vermekteyiz.

Modern sistemlerle üretilen kapı çeşitlerimizin yanısıra, hiçbir zaman önemini ve değerini kaybetmeyen doğal masif ahşap kapı üretimimiz devam etmektedir.


Hakkımızda